USUWANIE AWARII I PROBLEMÓW INFORMATYCZNYCH

SPOSOBY USUNIĘCIA AWARII

Usunięcie awarii lub problemu informatycznego możemy świadczyć dla Państwa w dwojaki sposób:

  • zdlanie – on-line
  • na miejscu – on-site

Większość awarii jesteśmy w stanie usunąć zdalnie, podczas sesji on-line lub pomocy telefonicznej. To bardzo wygodne rozwiązanie oszczędza czas i pieniądze.

 

  • SZYBKOŚĆ – zdalny dostęp to szybka pomoc w rozwiązaniu problemu. Podczas zdalnego dostępu pomagamy i przekazujemy wskazówki pracownikowi aby jak najszybciej usunąć awarię.
  • NIŻSZE KOSZTY – ponieważ specjaliści IT mogą rozwiązać liczne problemy bez zdalnie, eliminuje to potrzebę wizyty w Państwa firmie w celu rozwiązania każdego niewielkiego problemu, który może wystąpić. Zmniejsza to przestoje i koszty związane z dojazdem specjalisty do biura. Przyczyni się to do znacznych oszczędności, co szybko będziecie mogli Państwo sami zaobserwować.

Niestety nie wszystkie usterki i awarie da się usunąć i naprawić przez dostęp on-line. Jeżeli nasz specjalista uzna, że potrzebna jest jego wizyta u Państwa w firmie,
to przyjedziemy i usuniemy usterkę.

Świadczymy usługi spełniające Państwa wymagania biznesowe. Nie mamy z góry określonych pakietów, ponieważ każda firma jest inna. Po przeprowadzeniu analizy możemy opracować pakiet, który będzie dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Unikniecie w ten sposób płacenia za coś z czego i tak nie będziecie korzystać.

Od samego początku świadczymy usługi IT w oparciu o żelazne zasady prowadzenia nowoczesnej firmy:

  • personalizacja Opiekunów IT (każdy Klient posiada dedykowaną osobę lub zespół do obsługi)
  • ergonomia (używamy nowoczesnych narzędzi pozwalających na wygodne i szybkie działania operacyjne)
  • optymalizacja kosztów ( nie mamy drogiego biura, mamy za to doskonale wyszkolonych specjalistów IT)

Masz pytania ?

Jestem dostępny. Napisz.
Get In Touch